Placement

Placement Data 2018
SL.NO. NAME BRANCH
1 KIRANMAY   DAS ELECTRICAL ENGG.
2 JUGAL KISHORE  DAS ELECTRICAL ENGG.
3 DILLIP  KUMAR  SAHU ELECTRICAL ENGG.
4 MALAY RANJAN  BHOI MECH ENGG.
5 RAKESH  KUMAR  MALIK MECH ENGG.
6 GANESH  NAYAK MECH ENGG.
7 RAMACHANDRA DAS MECH ENGG.
8 PRAVAS  PANDA ELECTRICAL ENGG.
9 DURGA SHANKAR SAU E&TC ENGG.
10 TANMAY KUMAR  DAS E&TC ENGG.
11 GANESH  NAYAK MECH.ENGG
12 AVAY ROUL E&TC ENGG.
13 SUBHRANTA KUMAR  PRADHAN E&TC ENGG.
14 BIDYADHARA  MOHAPATRA MECH ENGG.
15 BIKASH  KUMAR  SAHOO ELECTRICAL ENGG.
16 SANTOSH  NAYAK MECH ENGG.
17 SANGRAM SAHOO CIVIL ENGG.
18 SATYABRATA SAHOO CIVIL ENGG.
19 SANGRAM SAHOO CIVIL ENGG.
20 SANDEEP  KUMAR  BARIK CIVIL ENGG.
21 SAHEZAD KHAN CIVIL ENGG.
22 ROHIT KUMAR  BISWAL CIVIL ENGG.
23 DEBASIS  JENA CIVIL ENGG.
 
PLACEMENT DATA 2017
SL.NO. NAME BRANCH
1 YASHAMULYA BINDHANI MECH.ENGG
2 RAMACHANDRA  NAYAK MECH.ENGG
3 GIRIJASANKAR SAHOO MECH.ENGG
4 MEHUL PATEL MECH.ENGG
5 TAPAN KUMAR BEHERA MECH.ENGG
6 PRITISH KUMAR NAG MECH.ENGG
7 SANGRAM KESHARI DAS MECH.ENGG
8 CHANDAN KUMAR PANDA MECH.ENGG
9 CHANDAN KUMAR SAHOO MECH.ENGG
10 PADMALICHAN OJHA E&TC
11 LAXMIDHAR DAS ELECTRICAL
12 JAYANTA  MOHAPATRA ELECTRICAL
13 SANTOSH  KUMAR  BARIK ELECTRICAL
14 S.K.IMTIAZ  KADERI ELECTRICAL
15 JOGENDRA  SETHI ELECTRICAL
19 ITIHREE JENA E&TC
20 MADHUSMITA RAY CIVIL
21 RAKESH KUMAR BEHERA CIVIL
22 GAURISHANKAR MUNDA CIVIL
23 PARTHSARATHI DAS CIVIL
20 SUSHANT KUMAR BISWAL ELECTRICAL
21 JAGANNATH MARNDI MECH.ENGG
22 BHADU TUDU ELECTRICAL
 
PLACEMENT DATA 2016
SL.NO. NAME BRANCH
1 Barsha Jena CIVIL
2 Bhanupriya Hembram CIVIL
3 Deepak  Kumar  Chanda CIVIL
4 Itishree Hota CIVIL
5 Jaysriram Bariki CIVIL
6 Kabita Jena CIVIL
7 Kartik Ch.Behera CIVIL
8 Kiran Kumar Dalei CIVIL
9 Lokaram Murmu CIVIL
10 Latakaindu Pradhan CIVIL
11 Nikita Das CIVIL
12 Padmini Maharana CIVIL
13 Shyam Sundar Sethi CIVIL
14 Sipra Panda CIVIL
15 Sushree Kalpana Mohanta CIVIL
16 Minakshi Hembram CIVIL
17 Harapriya Samantaray CIVIL
18 Bidyadhar Tarai Electrical
19 Akash Kumar Muduli Electrical
20 Jyostna Rani  parida Electrical
21 Nrusingha Nayak Electrical
22 Sarbeswar Sahoo Electrical
23 Sibasankar Jena Electrical
24 Amiya Patra Electrical
25 Krishna Rani Sethi Electrical
26 Prasanta Kumar Das Electrical
27 Satyabrata Rout Electrical
28 Rabindra Dash Electrical
29 ChandraSekhar Das Electrical
30 Mamalin Sahoo Electrical
31 Pravash Malik Electrical
32 Sourav Mallick Electrical
33 Bijay Kumar Nayak Electrical
34 Chinmay Kumar Sahu Electrical
35 Mitali Rashmi Nayak Electrical
36 Priyabrata Dash Electrical
37 Utkal Kumar Maliick Electrical
38 Jugar Kishore Kar Electrical
39 Mrinmoy Dey Electrical
40 Saraswati Mandal Electrical
41 Rajesh Kumar Panda Electrical
42 Soumya Ranjan Mohapatra Electronics and Telecommunication
43 Mahabir Mahala Electronics and Telecommunication
44 Papuna Sahoo Electronics and Telecommunication
45 Debashree Parida Electronics and Telecommunication
46 Goutam Singha Electronics and Telecommunication
47 Jayashree Kamila Electronics and Telecommunication
48 Jyotipriya Mohapatra Electronics and Telecommunication
49 Madhusmita Patra Electronics and Telecommunication
50 Priyadarshini Patra Electronics and Telecommunication
51 Shirish Hembram Electronics and Telecommunication
52 Malaya Kumar  Biswal MECH.ENGG
53 Rabinarayan  Das MECH.ENGG
54 Arun Kumar Rout MECH.ENGG
55 Dinesh Kumar Pati MECH.ENGG
56 Gadadhar Mohanty MECH.ENGG
57 Biswajit Khatua MECH.ENGG
58 Soumya Ranjan Moharana MECH.ENGG
59 Jyotiranjan Dalai MECH.ENGG
60 Deepak  Kumar  Nayak MECH.ENGG
61 Manoj  Ku. Mohanty MECH.ENGG
62 SUKANYA NAYAK ELECTRONICS & T C
63 RadhaKrushna Das MECH.ENGG